CLICK HERE to view Registered
Success Teams Leaders by Place

Tricia Acheatel Ashland, OR
Sada Angappan Chennai, Tamilnadu, India
Hedwig Aschl Linz, Wels, Austria
Terri Babers Fairbanks, AK
Kathryn Baptista Salem (for aged-out foster kids only), MA
Cynthia Barnes Addis Ababa, Ethiopia
MariaLaura Baronti Marchio Rome (teams in Italian and English), Italy
Aroha Beckham Whanganui District, North Island, New Zealand
Martin Bertsch Bern (in German), Switzerland
Yvette Bethel Nassau, Bahamas
Dahlia Biazid Alexandria, VA
Dale Anne Blanchard Montgomery, Green, & Clarke Counties, OH
Robert Bligh Bloomington, IL
Steve Borek Syracuse, NY
Lorraine Borny Blacksburg, VA
Deb Bowers Denver, CO
Helen Brown Lanett, AL
Helen Burns Sarasota, FL
Kelly Caesar Providence (special team for disadvantaged youth and adults), RI
Laura Camden Flagstaff, AZ
Heidi Carson Idaho Falls, ID
Harriet Cash Chattanooga, TN
Kevin Cassity Anchorage, AK
Leah Charter Nashville, TN
Suzanne Citarelli Bellmore, NY
Valérie Claeys Bruxelles (English & French), Belgium
Ilona Cowe London, United Kingdom
Kathy Croom Hopewell Junction, NY
Christine Dahl Den Haag, Netherlands
Kate Demik Crown Point, IN
Mary Ellen Denomy Tuscon, AZ
Anne Ducroquetz Arras (English & French), France
Kathy Eckhardt Williamsburg, VA
Necie Edwards Vernon Hills (special teams for people in need), IL
Lynne Etheredge Pflugerville, TX
Ellen Faith Memphis, TN
Nadia Felman Tel Aviv (teams in Hebrew and Russian), Israel
Mindy Fisher Columbus, IN
Doug Foresta Northampton, MA
Zoe Furze Addis Ababa, Ethiopia
Chandell Gadbois Woonsocket, RI
Sandra A. Geary Gallup, NM
Christie Going Houston, TX
Patty Gordon Seattle, WA
Claudia Gross Cairo (English & German), Egypt
Jamie Gutierrez Newburgh, NY
Crystal Hale Abilene, TX
Karen Hannon Tewksbury, NJ
Juli Harlan San Diego, CA
Michael Harth Zurich (in German), Switzerland
Linda Healy Salt Lake City, UT
Robbi Hess Albion, NY
Patricia Hilson Tokyo (teams in English), Japan
Iesha Nyree Hoffman Charlotte, NC
Angie Holmes Tampa, FL
Noor Huda Edmonton, AB Canada
Birgit Im Whidbey Island, WA
Cindy Impellizzeri Ann Arbor, MI
Victoria Curtin Imsirovic Costa Mesa/Newport Beach, CA
Diana Jeffrey Montclair, NJ
Edith Johnston Delta, Montrose, Grand Junction, CO
Doret Jordaan Stellenbosch, South Africa
Monika Kajtar Kent, United Kingdom
Shirley Kambel Hattem (free teams for low-income women and youth), Netherlands
Lilian Kasanga Addis Ababa, Ethiopia
Pamela Keim Grandville, MI
Kathy Kelly Santa Cruz, CA
Svetlana Khousid Tel Aviv (teams in Hebrew and Russian), Israel
Robin King Oklahoma City, OK
Justine Kobusingye Kampala, Uganda
Christine Kodnar Wiener Neustadt (in German), Austria
Renee Kosiarek Naperville, IL
Irmgard Kravogel Vienna, Gänserndorf, Austria
Andrea Krkao Zagreb, Croatia
Kathryn Lammas London (north and east), United Kingdom
Jodie Lane Tarrytown, NY
Nickson Lau Kuala Lumpur, Malaysia
Joan Leteipa Mombasa, Kenya
Olena Lisovina Kyiv, Ukraine
Lisa Lorenson Oro Valley, AZ
Bennett Lorman Sunrise, FL
Beth Lyons Washington D. C., DC
Colleta Macharia Nairobi, Kenya
Aga Makowska and Ola Lindner Katowice, Poland
MaryAnne McDonnell Bend, OR
Kate McNulty Portland, OR
Marrietta Mejia Mexico City, Mexico
Hannah Milkins Albany, NY
Yvonne Mitchell Cleveland-Eastern Suburbs, OH
Gabrielle Mon Desire Leicester, United Kingdom
Eva Moraga Madrid, Spain
Ellen Mousin Cambridge, MD
Neriah Muisyo Addis Ababa, Ethiopia
Beth Munro Portsmouth, NH
Mary Elizabeth Murphy Charlotte, NC
Michelle Murphy Saskatoon, SK Canada
Frédéric Murray Trois-Rivières (English & French), QC Canada
Patty Newbold Atlantic City area, NJ
Marianne Ninos Spokane Valley, WA
Janet Novinger Seattle (special teams for those with TBI), WA
Jill Nussinow Santa Rosa, CA
Janet Ogle-Mater Ann Arbor, MI
Jane Oldham Sydney, NSW, Australia
Francesca Olivotto Padova, Italy
Tabitha Rangara Omol Nairobi, Kenya
Christine Osterwalder Easthampton, MA
Dyann Otto Pine Haven, WY
Kathryn Pandolpho Toms River, NJ
Carol Paustell Brea, CA
DeAnne Pearson Austin, TX
Maria Perkins Goodyear, AZ
Rachel Power Uxbridge, United Kingdom
Felicity Rea Melbourne, Victoria, Australia
Monique Reece Denver, CO
Andrea Reese New York City , NY
Leonie Reuter Tenerife, Spain
Renata Riecken San Paolo, Brazil
Cathy River Madison, WI
Jennifer Rodriguez Portland, OR
Anastasiya Rudenko St. Petersburg, Russia
Sheryl Sarnak Tenafly, NJ
Gudrun Schwarzer http://www.wishcraft-online.de/ lists 30+ leaders in many cities, Germany
Helen Schwencke Brisbane (West End), Queensland, Australia
Gerald Semmler Edina, MN
Serene Seng Singapore, Singapore
Sheila Sergent Decatur, GA
Jimina Silvestri Sunshine Coast, Queensland, Australia
Chris Sipes Cincinnati, OH
Elena Slinko Moscow, Russia
Kelly Smith Sparks, NV
Barbara Sorino Winterthur (in German), Switzerland
Vitalina Stanislavchuk Yekaterinburg, Russia
Kimberly Stewart Bridgewater, NJ
Linda Stires Indianapolis, IN
Lisa Stotlar Palo Alto, CA
Ginger Stroup Harrisburg, PA
Hilke Sudergat Worms (English language teams), Germany
Cindy Thelen Phoenix, AZ
Eileen Kerlin Walsh Oak Lawn, IL
Kathleen Wells Port Jefferson, NY
Jennifer Wenzel St. Cloud, MN
Joni Whalin Tigard, OR
Wendy White Middlebury, VT
Linda Goncalves Williams Discovery Bay, CA
Mara Williams Seattle (Eastside), WA
John Willsdon London, United Kingdom
Marilyn Wilson Jacksonville, FL

To see all the announcements of new Success Teams click here.