Go to state:
Go to country:

CLICK HERE to view Registered
Success Teams Leaders by Name

To see all the announcements of new Success Teams click here.

No leader near you? Click here.

 

 

AK

Terri Babers, Fairbanks

AL

Helen Brown, Lanett

AZ

Maria Perkins, Goodyear

Lisa Lorenson, Oro Valley

Cindy Thelen, Phoenix

CA

Carol Paustell, Brea

Joni Whalin, Brentwood

Victoria Curtin Imsirovic, Costa Mesa/Newport Beach

Linda Goncalves Williams, Discovery Bay

Jane Meade, Los Angeles

Kathy Taylor, Martinez/Ahwanee

Lisa Stotlar, Palo Alto

Susan Whipple, San Francisco/Sausalito

Sandy Swain, San Diego

Kathy Kelly, Santa Cruz

Jill Nussinow, Santa Rosa

CO

Kim Stewart, Boulder

Edith Johnston, Delta, Montrose, Grand Junction

Deb Bowers, Denver

Monique Reece, Denver

Dorothy Lorig, Golden

FL

Marilyn Wilson, Jacksonville

Helen Burns, Sarasota

Bennett Lorman, Sunrise

Angie Holmes, Tampa

GA

Carol Chase, Atlanta

Sheila Sergent, Decatur

HI

Christine Osterwalder, Hilo

IL

Robert Bligh, Bloomington

Renee Kosiarek, Naperville

Eileen Kerlin Walsh, Oak Lawn

Necie Edwards, Vernon Hills (special teams for people in need)

Yvonne Mitchell, Wilmette/Evanston

IN

Kate Demik, Crown Point

Linda Stires, Indianapolis

MA

Miriam Klamkin, Beverly

Max Klau, Natick

Kathe Shaw-Bassett, Newton

Doug Foresta, Northampton

Kathryn Baptista, Salem (for aged-out foster kids only)

MD

Ellen Mousin, Cambridge

MI

Cindy Impellizzeri, Ann Arbor

Janet Ogle-Mater, Ann Arbor

Pamela Keim, Grandville

MN

Gerald Semmler, Edina

Jennifer Wenzel, St. Cloud

NC

Iesha Nyree Hoffman, Charlotte

Mary Elizabeth Murphy, Charlotte

Barbara Demarest, Greensboro

Patricia Jenkins, Raleigh, Durham, Chapel Hill

NJ

Diana Jeffrey, Montclair

Sheryl Sarnak, Tenafly

Kathryn Pandolpho, Toms River

NY

Robbi Hess, Albion

Patty Newbold, Delhi

Jodie Lane, Irvington

Andrea Reese, New York City

Jamie Gutierrez, Newburgh

Kathleen Wells, Port Jefferson

Jennifer Verbakel, Rochester

Steve Borek, Syracuse

Kathy Croom, Syracuse

OH

Chris Sipes, Cincinnati

Dale Anne Blanchard, Montgomery, Green, & Clarke Counties

OK

Robin King, Oklahoma City

OR

Tricia Acheatel, Ashland

MaryAnne McDonnell, Bend

Vonda Van Royen, Corvallis, Eugene, Salem area

Sandra A. Geary, Garibaldi

Kate McNulty, Portland

Jennifer Rodriguez, Portland

PA

Ginger Stroup, Harrisburg

TN

Harriet Cash, Chattanooga

Ellen Faith, Memphis

Leah Charter, Nashville

TX

DeAnne Pearson, Austin

Lateefah Shaheed, Dallas/Collin Counties

Coral May, Fort Worth

Summer Bragg, Houston

Christie Going, Houston

Lynne Etheredge, Pflugerville

UT

Linda Healy, Salt Lake City

VA

Lorraine Borny, Blacksburg

Karen Hannon, Richmond

Kathy Eckhardt, Williamsburg

VT

Wendy White, Middlebury

WA

Janet Novinger, Seattle (special teams for those with TBI)

Marianne Ninos, Spokane Valley

WI

Cathy River, Madison

Australia

Helen Schwencke, Brisbane (West End), Queensland

Art Feinman, Melbourne, Victoria

Jimina Tayler, Sunshine Coast, Queensland

Justine Luo, Sydney, NSW

Maggie Peart, West Launceston, Tasmania

Austria

Christine Kodnar, Wiener Neustadt (in German)

Hedwig Aschl, Linz, Wels

Irmgard Kravogel, Vienna, Gänserndorf

Bahamas

Yvette Bethel, Nassau

Belgium

Valérie Claeys, Bruxelles (English & French)

Liane Hack, Hamme-Mille (English & French)

Brazil

Renata Riecken, San Paolo

Canada

Noor Huda, Edmonton, AB

Lisa Paquette Yee, Red Deer, AB

Julie Iuvancigh, Vancouver, BC

Marnie Spencelayh, Victoria, BC

Lesia Zablockij, Winnipeg, MB

Colleen Daciw, Owen Sound, ON

Denise Yuen, Toronto, ON

Frédéric Murray, Quebec City (English & French), QC

Janet Douglas, Regina, SK

Croatia

Andrea Krkao, Zagreb

Denmark

Christian Olsen, Kokkedal

Egypt

Claudia Gross, Cairo (English & German)

Ethiopia

Cynthia Barnes, Addis Ababa

Zoe Furze, Addis Ababa

Lilian Kasanga, Addis Ababa

Neriah Muisyo, Addis Ababa

France

Anne Ducroquetz, Arras (English & French)

Anne Hitchcock, Paris (teams in English)

Maud Simon, Paris (teams in French)

Germany

Gudrun Schwarzer, www.sher-erfolgsteams.com lists 30+ leaders in many cities

India

Sada Angappan, Chennai, Tamilnadu

Ireland

Maite Lopez, Dublin (free teams for unemployed & immigrants)

Israel

Nadia Felman, Tel Aviv (teams in Hebrew and Russian)

Italy

MariaLaura Baronti Marchio, Rome (teams in Italian and English)

Japan

Patricia Hilson, Tokyo (teams in English)

Kenya

Joan Leteipa, Mombasa

Colleta Macharia, Nairobi

Tabitha Rangara Omol, Nairobi

Mexico

Marrietta Mejia, Mexico City

Netherlands

Sandra Woo, Amsterdam

Christine Dahl, Den Haag

New Zealand

Aroha Beckham, Whanganui District, North Island

Russia

Anastasiya Rudenko, St. Petersburg

Vitalina Stanislavchuk, Yekaterinburg

Singapore

Serene Seng, Singapore

South Africa

Doret Jordaan, Zululand (free teams for students)

Spain

Eva Moraga, Madrid

Leonie Reuter, Tenerife

Sweden

Joel Ring, Stockholm

Switzerland

Martin Bertsch, Bern (in German)

Barbara Sorino, Winterthur (in German)

Michael Harth, Zürich (in German)

Uganda

Justine Kobusingye, Kampala

Ukraine

Olena Lisovina, Kyiv

United Kingdom

Monika Kajtar, London